Kies uw product

.

ASV Veghel - AMG Performance Center

 

 

ASV Mercedes-Benz Veghel - AMG Performance Center

Heuvelplein 3

5463 XG Veghel

0413 - 31 77 77
Route

Openingstijden:

 

Showroom:
maandag t/m vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

verkoop@asv.nl

Werkplaatsreceptie:
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 12:00 uur

service.veghel@asv.nl


Management

 

Cees Hendriks

Directeur-eigenaar


M | 06-53331099

T | 040-2494975

cees.hendriks@asv.nl

 

  Martijn van Baal

Operationeel Manager Sales

 

T | 040-2494913

martijn.van.baal@asv.nl  

  Winolt van Westrienen
Operationeel Manager Aftersales

T | 040-2494932 

winolt.van.westrienen@asv.nl

 


Verkoop

 

Ronald Vereijken
Verkoop Nieuw - AMG Expert

 

M | 06-57314560
T | 0413-317767

ronald.vereijken@asv.nl

 

Jaap Boerjan

Verkoop Nieuw

 

M | 06-20447356
T | 0413-317779

jaap.boerjan@asv.nl  
 

 

Bart Huvenaars
Verkoop Nieuw

 

M | 06-12893981
T | 0413-317773

bart.huvenaars@asv.nl

 

 


Werkplaatsreceptie 


Willem-Jan ten Tije

Hoofd werkplaatsreceptie - AMG Expert

 

T | 0413-317761

willemjan.ten.tije@asv.nl

Mike van den Nieuwenhof
Werkplaatsreceptie

T | 0413-317771

mike.van.den.nieuwenhof@asv.nl