Kies uw product

.

ASV Veghel

 

 

ASV Mercedes-Benz Veghel

Heuvelplein 3

5463 XG Veghel

0413 - 31 77 77
Route

Openingstijden:

 

Showroom:
maandag t/m vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

verkoop@asv.nl

Werkplaatsreceptie:
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 12:00 uur

service.veghel@asv.nl


Management

 

Cees Hendriks

Directeur-eigenaar

 

T | 040-2494975

cees.hendriks@asv.nl

 

  Martijn van Baal

Operationeel Manager Sales

 

T | 040-2494913

martijn.van.baal@asv.nl  

  Winolt van Westrienen
Operationeel Manager Aftersales


T | 040-2494932 

winolt.van.westrienen@asv.nl

 


Verkoop

 

Ronald Vereijken
Verkoop Nieuw

 

M | 06-57314560
T | 0413-317767

ronald.vereijken@asv.nl

 

Jaap Boerjan

Verkoop Nieuw

 

M | 06-20447356
T | 0413-317779

jaap.boerjan@asv.nl  
 

 

Bart Huvenaars
Verkoop Nieuw

 

M | 06-12893981
T | 0413-317773

bart.huvenaars@asv.nl

 

 


Werkplaatsreceptie 

 

Willem-Jan ten Tije

Hoofd werkplaatsreceptie

 

T | 0413-317761

willemjan.ten.tije@asv.nl

 

Ruud van der Meij

Werkplaatsreceptie

 

T | 0413-317771

ruud.van.der.meij@asv.nl