ASV Mercedes-Benz Veghel


ASV Veghel

Heuvelplein 3

5463 XG Veghel
0413 - 317777

Route


Showroom

maandag t/m vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

verkoop@asv.nl


Werkplaatsreceptie

maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 12:00 uur

service.veghel@asv.nl


Magazijn

maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 17:00 uur

magazijn.veghel@asv.nl



Team ASV Veghel


Management

 

Cees Hendriks

Algemeen directeur / eigenaar

M | 06-53331099

T | 040-2494975

cees.hendriks@asv.nl

Martijn van Baal

Directeur

T | 040-2494913

martijn.van.baal@asv.nl

Winolt van Westrienen

Operationeel Manager Aftersales

T | 040-2494932

winolt.van.westrienen@asv.nl 


Verkoop Nieuw

 

Ronald Vereijken

Verkoopadviseur

AMG Expert

M | 06-57314560
T | 0413-317767

ronald.vereijken@asv.nl

Ralph van Hove

Verkoopadviseur

M | 06-83054171
T | 0413-317768

ralph.van.hove@asv.nl

Noud Peters

Verkoopadviseur zakelijke markt

M | 06-83523591
T | 0413-317773

noud.peters@asv.nl


Werkplaatsreceptie

 

Willem-Jan ten Tije

Aftersales Manager Vestiging Veghel

T | 0413-317761

willemjan.ten.tije@asv.nl