ASV Mercedes-Benz Eindhoven


ASV Eindhoven

Hugo van der Goeslaan 49

5643 TX Eindhoven
040 - 2494949

Route


Showroom

maandag t/m vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

verkoop@asv.nl


Werkplaatsreceptie

maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 12:00 uur

service.eindhoven@asv.nl


Magazijn

maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 17:00 uur

magazijn.eindhoven@asv.nl



Team ASV Eindhoven


Management

 

Cees Hendriks

Algemeen directeur / eigenaar

M | 06-53331099

T | 040-2494975

cees.hendriks@asv.nl

Martijn van Baal

Directeur

T | 040-2494913

martijn.van.baal@asv.nl

Winolt van Westrienen

Operationeel Manager Aftersales

T | 040-2494932

winolt.van.westrienen@asv.nl 


Verkoop Nieuw

 

Henk Klooster

Verkoopadviseur

M | 06-15409176
T | 040-2494912

henk.klooster@asv.nl

Jaap Boerjan

Verkoopadviseur

M | 06-20447356
T | 0413-317779

jaap.boerjan@asv.nl 

Niels Stienen

Verkoopadviseur

M | 06-83672348
T | 040-2494916

niels.stienen@asv.nl

Ruud Slegers

Verkoopadviseur

M | 06-27836255
T | 040-2494911

ruud.slegers@asv.nl


Verkoop Occasions

Jeroen van Noort

Verkoopadviseur

M | 06-12122508
T | 040-2494917

jeroen.van.noort@asv.nl

Mohamed Ouahmar

Verkoopadviseur

M | 06-15389114
T | 040-2494919

mohamed.ouahmar@asv.nl

Richard van Maastricht

Verkoopadviseur

M | 06-53715059
T | 040-2494918

richard.van.maastricht@asv.nl


Werkplaatsreceptie

 

Freek Roijmans

Hoofd werkplaatsreceptie

T | 040-2494922

freek.roijmans@asv.nl 

Henny Hadders

Serviceadviseur

T | 040-2494924

henny.hadders@asv.nl

Johnnie Relou

Serviceadviseur

T | 040-2494921

johnnie.relou@asv.nl

Marvin Younan

Serviceadviseur

T | 040-2494928

marvin.younan@asv.nl 

 


Virtuele tour


ASV Eindhoven - Begane grond, showroom occasions



ASV Eindhoven - 1e etage, showroom nieuw



ASV Eindhoven - Werkplaats




Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart