Kies uw product

.

ASV Eindhoven

 

 

ASV Mercedes-Benz Eindhoven
Hugo van der Goeslaan 49
5643 TX Eindhoven
040 - 249 49 49

Route

Openingstijden:


Showroom:
maandag t/m vrijdag 08:30 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 17:00 uur

verkoop@asv.nl  

Werkplaatsreceptie:
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 09:00 uur - 12:00 uur

service.eindhoven@asv.nl  


Management

 

Cees Hendriks

Directeur-eigenaar


M | 06-53331099

T | 040-2494975

cees.hendriks@asv.nl

 

 

 

  Martijn van Baal

Operationeel Manager Sales

 

T | 040-2494913

martijn.van.baal@asv.nl  

  Winolt van Westrienen
Operationeel Manager Aftersales


T | 040-2494932 

winolt.van.westrienen@asv.nl

 


Verkoop

 

Henk Klooster

Verkoop Nieuw

 

M | 06-15409176
T | 040-2494912

henk.klooster@asv.nl

 Richard van Maastricht

Richard van Maastricht

Verkoop Occasions

 

M | 06-53715059
T | 040-2494918

richard.van.maastricht@asv.nl

 

Niels Stienen

Verkoop Nieuw

 

M | 06-83672348
T | 040-2494916

niels.stienen@asv.nl

 

 

Jeroen van Noort

Verkoop Occasions

 

M | 06-12122508
T | 040-2494917

jeroen.van.noort@asv.nl

 

Ruud Slegers

Verkoop Nieuw

 

M | 06-27836255
T | 040-2494911

ruud.slegers@asv.nl

 

Mohamed Ouahmar
Verkoop Occasions

 

M | 06-15389114
T | 040-2494919

mohamed.ouahmar@asv.nl

 

Koen Bongers

Product Expert

M | 06 - 57314420

T | 040 - 2494915

koen.bongers@asv.nl

 

 

Martijn de Goei

Verkoop Zakelijke Markt

 

M | 06-21195651
T | 040-2494909

martijn.de.goei@asv.nl

 

 

   

 


Werkplaatsreceptie

 

Freek Roijmans
Hoofd werkplaatsreceptie

T | 040-2494922

freek.roijmans@asv.nl


 

 

Mike van den Nieuwenhof

Werkplaatsreceptie

 

T | 040-2494924

mike.van.den.nieuwenhof@asv.nl

 

 

 

Marvin Younan

Werkplaatsreceptie

 

T | 040-2494928

marvin.younan@asv.nl

 


Tour